Форум Українського духовного війська.
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

СЬОГОДНІ

Перейти вниз

СЬОГОДНІ   Empty СЬОГОДНІ

Сообщение автор Admin Пт Май 02, 2014 12:05 pm

С 29 Мая,  з 29 Травня  

Молим Бога о рассеивании и погубление источника лже информации в России.



Трисвятое
Святый Боже, Святый Крепкий, Святый Безсмертный, помилуй нас.
Святый Боже, Святый Крепкий, Святый Безсмертный, помилуй нас.
Святый Боже, Святый Крепкий, Святый Безсмертный, помилуй нас
.


Слава Отцу и Сыну и Святому Духу, и ныне и присно и во веки веков. Аминь.

Пресвятая Троице, помилуй нас; Господи, очисти грехи наша; Владыко, прости беззакония наша; Святый, посети и исцели немощи наша, имене Твоего ради.
Господи, помилуй. Господи, помилуй. Господи, помилуй. Слава Отцу, и Сыну, и Святому Духу и ныне, и присно, и во веки веков. Аминь.

Отче наш, Иже еси на небесех! Да святится имя Твое, да приидет Царствие Твое, да будет воля Твоя, яко на небеси и на земли. Хлеб наш насущный даждь нам днесь; и остави нам долги наша, якоже и мы оставляем должником нашим; и не введи нас во искушение, но избави нас от лукаваго.

ВСЕМ ЧИНАМ АНГЕЛЬСКИМ
Вси святии Небесные Безплотные Силы, удостойте меня силы сокрушать все зло и страсти под ноги мои.
Святии Безплотные Серафимы, удостойте меня иметь пламенеющее сердце к Богу.
Святии Безплотные Херувимы, удостойте меня иметь премудрость для славы Божией.
Святии Безплотные Престолы, удостойте меня различать истину от неправды.
Святии Безплотные Господства, удостойте меня господствовать над страстями, чтобы дух поработил плоть.
Святии Безплотные Силы, удостойте меня иметь мужество в исполнении воли Божией.
Святии Безплотные Власти, удостойте Меня иметь силу победы над злом.
Святии Безплотные Начала, удостойте Меня служить Господу Богу в непорочности сердца и дел рук моих.
Святии Безплотные Архангелы, удостойте меня исполнять волю Господа нашего Иисуса Христа.
Святии Безплотные Ангелы, удостойте меня руководствоваться заповедями Божиими во все дни жизни моей.

***
Яко неплодную смоковницу, на посецы мене, Спасе, грешнаго, но на многая лета пождание ми даруй,
напаяя душу мою слезами покаяния, да плод принесу Ти милостыни.

Молитва затримання
Милосердний Господи! Ти колись вустами служителя Мойсея, Ісуса, сина Навина, затримував цілий день рух сонця та місяця, доки народ Ізраїльський мстив ворогам своїм. Молитвою пророка Єлисея колись вразив сиріян, затримуючи їх, і знову зцілив їх.

Ти колись сповіщав пророку Ісаї: ось, Я поверну назад на десять ступенів сонячну тінь, яка пройшла по ступенях Ахазових, – і повернулося сонце на десять ступенів по ступеням, якими воно сходило.

Ти колись вустами пророка Ізекіїля закрив безодні, зупиняв ріки, затримував води.

І Ти колись постом і молитвою пророка Твого Даниїла закривав пащі левів у рові.

І нині затримай і сповільни до свого часу всі замисли тих, що стоять навколо нас, про наше зміщення, звільнення, відсторонення та вигнання.

Так і нині зруйнуй злі бажання та вимоги усіх тих, що засуджують нас, закрий вуста і серця всіх тих, що зводять наклепи, бажають зла та рикають на нас, і всіх, що ганьблять та принижують нас.

Так і нині наведи духовну сліпоту на очі усіх, що повстають на нас, і на ворогів наших.

Чи не Ти говорив апостолу Павлу: “Говори та не змовкай, бо Я з тобою, і ніхто не зробить тобі зла”.

Зм’якши серця усіх тих, що протидіють благу та достоїнству Церкви Христової.

Тому нехай не замовкнуть уста мої для викриття нечестивих та прославлення праведних і всіх дивних діл Твоїх. Нехай сповняться усі благі починання наші та наміри.

До вас, праведники та молитвеники Божі, наші сміливі предстателі, що колись силою своїх молитов стримували нашестя іноплемінників, підходи ненавидячих, що руйнували злі замисли людей, закривали пащі левів, нині звертаюсь я з молитвою моєю, з моїм проханням.

І ти, преподобний великий Єллій Єгипетський, що колись окреслив у колі хресним знаменням місце поселення учня свого, наказавши йому озброїтися ім’ям Господнім і не боятися віднині демонських спокус. Оточи дім мій, у якому я живу, колом молитов твоїх і збережи його від вогню, злодійського нападу, всякого зла та небезпеки.

І ти, преподобний отче Попліє Сірійський, що колись своєю непереставною молитвою десять днів демона тримав нерухомим та нездатним рухатися ні в день, ні в ночі; нині навколо келії моєї і дому цього затримай за огорожею його всі супротивні сили та всіх, що ганьблять ім’я Боже й ненавидять нас.

І ти, преподобна діво Піама, що колись силою молитви зупинила рух тих, що хотіли погубити жителів того села, де ти жила, нині призупини всі наміри ворогів наших, які хочуть вигнати нас з міста цього та знищити нас; не дозволяй їм наближатися до дому цього, зупини їх силою молитви своєї:

 “Господи, Судія Вселеної! Ти, Якому невгодна всяка неправда, коли прийде до Тебе ця молитва, нехай Свята Твоя сила зупинить їх на тому місці, де застане їх”.

І ти, блаженний Лаврентіє Калузький, моли Бога за нас, як такий, що маєш сміливість перед Господом заступатися за тих, що страждають від спокус диявольських.  Моли Бога за нас, щоб зберіг Він нас від спокус сатанинських.

І ти, преподобний Василіє Печерський, зверши свої молитви затримання над тими, що нападають на нас і віджени від нас всі спокуси диявольські.

І ви, усі святі землі Української, розвійте, силою молитов своїх за нас, всі бісівські чари, усі диявольські задуми та спокуси – досадити нам та знищити нас й насліддя наше.

І ти, великий і суворий страже – Архистратиже Михаїле, вогняним мечем відсічи усі бажання ворогу роду людського та всіх прибічників його, які хочуть знищити нас.

І Ти, Владичице, не даремно названа “Непорушною Стіною”, будь для всіх, що ворогують проти нас та помишляють зробити нам зло, воістину тим захистом та непорушною стіною, яка захищає нас від усякого зла та тяжких обставин. Амінь.


Последний раз редактировалось: Admin (Чт Май 29, 2014 12:10 pm), всего редактировалось 3 раз(а)
Admin
Admin
Admin

Сообщения : 18
Дата регистрации : 2014-03-31

https://ukrdv.profiforum.ru

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения